Melnikov Fedor Ivanovič (1892 - 1979)
Pasačka koz, signováno vpravo dole Melnikov, olej/plátno, 39,5 x 45 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |